Başarı-Girişimcilik Öyküleri

İnandınız, yola koyuldunuz, hedef belirlediniz ve BAŞARDINIZ, tebrikler.

“İnanmak başarmanın yarısıdır” diye yola çıktıysanız eğer bu yolculuğun en keyifli

ve gurur verici aşaması Başarılı bir Girişimci olarak kabul görmek,tebrik edilmek ve ektiğinizi en güzel haliyle biçmektir.

Her başarının arkasında borçlu olduklarımız, minnettar olduklarımız ve de sadece manevi desteğin yeter dediklerimiz vardır muhakkak.  Başarıya giden yol başlı başına bir serüvendir ve girişimcisi için “anlatsam roman olur” dedirtecek kadar maceralarla doludur.

Siz de Girişimcilik ve Başarı Öykülerinizi türlü sebepler ve istekler doğrultusunda yazmak durumunda kalabilirsiniz. Bu öyküyü belki ödüllü bir yarışma için, belki çalışmak üzere olduğunuz bir firmaya sunmak için, belki kamuoyuyla paylaşmak üzere,  belki de başarı serüveninizde destekleri için şükranlarınızı sunmak istediğiniz yol arkadaşlarınız için kaleme almak istiyorsunuz.

Bunun için hiç zamanınız olmayabilir ya da girişiminizde yakaladığınız başarıyı yazı yazma konusunda gösteremeyeceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Metin Yazarız ekibi sizden dinlediği her türlü anlatımı kaleme dökmek üzere yola koyulmuş ve de bu konuda tıpkı sizin gibi en başarılı olma ilkesiyle çalışan bir yazar ekibidir.

Bizimle irtibata geçerek çok kısa bir süre içinde Başarı ve Girişimcilik Öykülerinizi kaleme aldırtabilir ve istediğiniz alanda gururla yayınlatabilirsiniz.

Başarılarınızın ve yeni girişimlerinizin devamını dileriz.