Basın Bültenimiz Yayınlandı!

Metinyazariz.com,  özgün metin çalışmalarıyla hizmet sektörünün sınırlarını genişletiyor.

Web sitesi tasarımı, yazarlığı ve arama motoru optimizasyonu hizmetleriyle sektörde tecrübe ve güvenilirliğiyle yer edinen İWA (İnternettesin web ajansı) ekibi, kurdukları profesyonel yazar ekibiyle özgün metin yazarlığı alanında da sektörün öncülerinden olmayı hedefliyor.

Şahıs ve firmaların ihtiyaç duydukları her türlü metin çalışmasını hızlı, .

etkili ve profesyonel bir şekilde kaleme alan ekip çalışanları, sektördeki büyük bir açığı kapadıklarını belirtiyor

Özgün metin çalışmalarının, kurum ve kişilerin sunmak istedikleri hizmetin niteliğini artırmada büyük önem taşıdığını belirten yazar ekibi güçlü referanslara da sahip olmanın mutluluğunu taşıyor.

Metinyazariz.com yazar ekibinden Fatma ve Orhan Özdemir, günümüz koşullarında yazılı iletişimin çok büyük önem taşıdığını ancak gerek zaman yetersizliği gerekse ifade edilmek istenenle yazıya dökülen arasındaki büyük anlam farkı nedeniyle müşterilerinin böyle bir hizmete ihtiyaç duyduklarını  ve kendilerine ulaştıklarını ifade ediyorlar.

Metin yazarlığı hizmeti, ister mail ortamında istenirse birebir telefon görüşmesiyle başlıyor ve alınan onayın ardından büyük bir gizlilik prensibi içerisinde çalışmaya başlanıyor. Çalışma süresince kurum ve kişilerin her türlü istek ve arzularını dikkate aldıklarını belirten ekip, ihtiyaç duyulması halinde yabancı dilde de metin yazarlığı çalışması yapabildiklerini belirtiyor.

Metin Yazarız ekibine ulaşmak ve daha ayrıntılı bilgi almak için www.metinyazariz.com adresini ziyaret edebilir veya 0 533 772 42 08 numaralı telefondan ilgililere ulaşabilirsiniz. Metin Yazarız ekibinin Facebook sayfasına ulaşmak için http://www.facebook.com/pages/Metin-Yazar%C4%B1z-Biz/112137305576278?sk=wall adresini kullanabilirsiniz.