Hakkımızda Yazısı

Hakkımızda yazıları klasik anlamdaki bir şirket tanıtım yazısından daha farklı bir içerikle ve yazım tekniği kullanılarak hazırlanmalıdırlar.

Hakkımızda yazılarının en çok kullanıldığı alanlar şirketlerin web siteleridir. İnternet ortamındaki bir içerik ile basılı belgelerdeki içeriklerde bazı farklılıklar olmaktadır. İnternet ortamında site ziyaretçisinin genelde çok fazla vakti yoktur ve çok hızlı bir şekilde bir bilgiye ulaşmaya çalışıyordur. Aradığı ürün/hizmeti şirketinizin web sitesinde bulduğunda satınalma kararını vermeden önce şirketinizin güvenilirliğini teyit edebilmek için şirketinizi tanıtan hakkımızda yazısına bakacaktır. Ancak çok fazla vakti olmayan bu kişinin uzun uzadıya şirketinizin tüm tarihini niteliklerini anlatan bir yazıyı sonuna kadar okumasını bırakın bazı durumlarda okumaya başlamasını bile beklememelisiniz. 

Fakat basılı bir belgedeki hakkımızda yazısı ki biz bu tür yazıları şirket tanıtım yazısı veya firma tanıtım yazısı olarak adlandırmaktayız, bir web sitesindeki şirketinizi tanıtan hakkımızda yazısındaki kaygılara sahip olmayacaktır.

Metin Yazarız Ekibi, web sitenizde yayınlayacağınız şirketinizin hakkımızda yazısını büyük bir özenle, internet ortamının dinamiklerine göre hazırlamaktan zevk alacaktır. 

Bize ulaşmak için hemen +90 533 772 4208 nolu mobil müşteri destek hattımızı arayabilir veya iletişim sayfamızdan bize mesaj gönderebilirsiniz.