Ücretlendirme

Biz metin yazarlığı hizmetimizde %100 özgün bir çalışma yapmaktayız. Bunu yapabilmek için hakkında metin yazdığımız konuya hakim olmamız gerekmektedir.

Ancak ekibimizin tüm sektörler ve konular hakkında bilgi sahibi olma şansı maalesef mümkün olamamaktadır. Hakkında yeterli bilgi sahibi olmadığımız konularda veya gerçekten çok özel bir alan hakkında yazmamız gerektiğinde söz konusu alan hakkında ciddi araştırmalar yapmak, emek ve zaman harcamak gerekiyor.

Ayrıca bazı alanlarda özellikle teknik içerikli konularda yazı yazmak daha çok dikkat ve zaman gerektirmektedir. 

Yazılacak metnin uzunluğu önceden tahmin edilemiyor çünkü biz yazarken şu kadar kelimeyi, sayfayı geçmesin gibi noktalara takılmadan yazının ahengini bozmadan ve eksik bırakmadan yapılabileceğin en mükemmelini yazmak için çaba göstermekteyiz.

Tüm bu nedenlerden ötürü sabit bir fiyat listemiz yok. 

Yazacağımız metin ile ilgili hizmet bedelini belirleyebilmek için sizden ön bilgileri temin ediyor ardından fiyat teklifi oluşturuyoruz. 

Eğer sizin elinizde daha önceden hazırladığınız ancak yetersiz gördüğünüz bir taslak metni varsa bu metni bizimle paylaşmanızı talep ediyoruz. Ayrıca sizi dinliyor ve daha fazla bilgi ediniyoruz. Ardından teklifimizi oluşturuyoruz.

Yazılacak metin sayısına ve uzunluğuna bağlı olarak önden bir demo çalışması yapabiliyoruz.

Talep eden müşterilerimiz için daha önceki referanslarımızın iletişim bilgilerini kendileri paylaşmaktayız.

Sizleri de bu referanslarımız arasında görebilmek bize sadece mutluluk verecektir.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-posta adresimize taslak çalışmanızı gönderip, fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.